Tuesday, January 5, 2010

9 styczniaSorry, Ghettoblaster feat. Momma's Boy (Sound Pellegrino / Trouble & Bass, Paris)

Momma's Boy a.k.a. Mikix The Cat (Sound Pellegrino / Trouble & Bass, Paris)

Sekta & Kosakot (Sorry, Ghettoblaster)

I Say Mikey (AM Radio)

Kovvalsky (Mustache Warsaw)

EKHEM, EKHEM, UWAGA UWAGA!

TO JUŻ OSTATNI SORRY, GHETTOBLASTER W KLUBIE 55.

Powodów takiego stanu rzeczy jest co najmniej kilka, główny to potrzeba zmiany i tzw. przygody. Organizujemy imprezy w obecnym formacie co miesiąc (jak w zegarku) od prawie 4 lat i czujemy, że formuła, którą kiedyś wypracowaliśmy potrzebuje zmian (choćby dlatego, że od dawna już nie tylko my z niej korzystamy). Idea samej imprezy w żadnym wypadku nie umiera - będziemy nadal organizować SG, ale jako mniej przewidywalne wydarzenie; w różnych lokacjach, z nieco mniejszą częstotliwością, tak, aby za każdym razem mieć czas na przygotowanie koncepcyjnej balangi na wysokim poziomie. Spodziewajcie się nadal porządnych bookingów bez ściemy, zabawy do rana i szczerego podejścia do granej muzyki (tutaj chcielibyśmy zacytować nieśmiertelne słowa wieszcza i powiedzieć, że na weselach nie ma grania tych bitów / przerabiania hitów, na tło do popijawy). Śledźcie naszego bloga, a jeżeli macie jakiekolwiek pytania piszcie śmiało na sorryghettoblaster@gmail.com, dzielcie się zajawką, kupcie kwiaty mamie.

Jednak zanim to wszystko się stanie - super ekstra CLOSING PARTY, na które zapraszamy wszystkich, którzy bawili się z nami przez niemalże 4 lata nieprzerwanej działalności. Zaserwujemy wam producenta, który naszym zdaniem w 2010 sporo jeszcze namiesza. Mike Gnacadja to młody paryżanin, zwiazany z jednymi z najlepszych wytwórni 2009 (i prawdopodobnie 2010) czyli Sound Pellegrino (jako Momma's Boy) oraz z Trouble & Bass (jako Mikix The Cat). Pod pierwszym pseudonimem, nagrywa bardzo aktualny wspolczesny house, pełen sampli i off beatowych rytmów, który zdecydowanie nawiązuje do jego wlasnych afrykańskich korzeni. Natomiast pod drugim wyżywa się tworząc ciężkie bassowe numery, które podbiją serca młodszej publiki. Tak mówi o nim Teki Latex, założyciel Sound Pelegrino:

"Mike Gnacadja is the type of producer who needs balance in his life. When Luca aka Curses! aka Drop The Lime introduced him to us under the name Mikix The Cat, little did we know that a week later he would start bombarding us with a neverending stream of amazing tracks, each belonging to a cryptic, unheard-of subgenre of house. While unleashing his hard bass-driven rave bursts as Mikix for Luca's label Trouble & Bass, Mike kept his lighter, more playful side away from the public ear, but not from the Sound Pellegrino Thermal Team's hard drives. Influenced by the sparse sounds of the house music of Now, as well as a rightful return to the African rythms of his Beninese roots, channelled by his move from Paris to Berlin, a new face of Mike Gnacadja was born, we decided to name it Momma's Boy (after the restaurant in Curb Your Enthusiasm)."

9 stycznia - Klub 55 - start: 22.00