Wednesday, June 23, 2010

25 czerwcaIV. urodziny Sorry, Ghettoblaster feat. Sinden (Grizzly / Red Bull Music Academy / London)

Sorry, Ghettoblaster kończy 4 lata.

- W DUŻYM SKRÓCIE -

Sala Kolumnowa (22:00 - 4:00)

Sinden (Grizzly / Red Bull Music Academy / London)
Sekta & Kosakot (Sorry, Ghettoblaster)
The Phantom (Senseless Records / Top Billin)
Kovvalsky (Livelife)

Afterparty mała sala (2:00 - 8:00)

Artur8 (King of Kong)
DJ Stanisław
Jedynak (Club Collab)
Kosakot (Sorry, Ghettoblaster)
Michalec (Mleko)
V/a Team

Poandto:

WYSTAWA PROJEKTU "SOUNDS FROM NEXT DOOR" / WIZUALIZACJE TESSY WAS / PATIO NA ŚWIEŻYM POWIETRZU I GRILL / DARMOWE OWOCE NA AFTERPRATY / WZMOCNIONY SOUNDSYSTEM

wstęp:

15 PLN 22:00 - 23:00
20 PLN 23:00 - 4:00

AFTERPARTY:
10 PLN 4:00 - 8:00 (...lub dłużej)

Partner specjalny: Red Bull Music Academy
Patroni: Radio Roxy, K Mag, Vice, Livelife, Turbokolor

- W MNIEJSZYM SKRÓCIE ... -

25 czerwca powracamy lekko zmodyfikowani - przenieśliśmy się do bardziej pojemnego 1500m2, lecz nie będziemy pojawiać się tam co miesiąc. Zobaczycie nas nie częściej niż raz na kwartał, jednak za każdym wraz z nami usłyszeć będzie można postaci muzyki klubowej, na które serio warto czekać.

Przechodząc do rzeczy. Na naszej czwartej rocznicy pojawi się Sinden. To, nie przesadzając, człowiek-instytucja. Jeden z najpopularniejszych didżejów związanych z szeroko pojętą bass music, połówka duetów Switch & Sinden (ten pierwszy to pan który zrobił poprzedni album M.I.A.) oraz The Count and Sinden; producent odpowiedzialny za remiksy dla m.in. Bjork, Basement Jaxx, Marka Ronsona czy Mikke Snow; wreszcie autor super popularnej audycji na Kiss FM, dziennikarz prowadzący kolumnę "Global Bass Music" w "DJ Magazine" oraz od niedawna właściciel najbardziej rozpromowanego labelu ostatnich tygodni - Grizzly (nie wiesz o co chodzi? to wez sie k... dowiedz). Kiedyś kojarzony z mocniejszymi odmianami house'u, dzisiaj dryfuje w stronę UK funky/world bass music, nie zapominając jednak, że na parkiecie przede wszystkim tańczymy. Pod koniec lata ma ukazać się debiutancki album The Count and Sinden "Mega Mega Mega" nakładem zasłużonego labelu Domino. Poza Sindenem oczywiście mocna reprezentacja polskich didżejów, których pełną listę możecie przeczytać poniżej.

Część muzyczna to oczywiście nie koniec atrakcji. Imprezie towarzyszyć będzie wystawa dyplomu Sekty (prywatnie Jan Dudzik), który takowy właśnie zrobił w ramach kursu na London College of Communication. Projekt nosi nazwe "Sounds From Next Door". Jest to unikalna, fotograficzna dokumentacja młodej sceny muzycznej Londynu. W jej ramach zobaczycie m.in. zdjęcia artystów takich jak: Bok Bok, R1 Ryders, Mosca czy chłopaki z Tomb Crew. Ponadto, podczas imprezy wyświetlane będą wizualizacje naszej koleżanki Tessy Was. Poza tym zabawa na świeżym powietrzu, czyli nowo otwarte wypasione patio z całodobowym grillem i basenem z trawą oraz dodatkowe głośniki basowe na głównej sali (MEGA, huh?).

UWAGA! Postanowiliśmy po raz pierwszy zorganizować AFTERPARTY. Imprezę dzielmy na dwie części - główną, która potrwa od 22 do 4 na sali kolumnowej oraz na after, który rozegra się między 2 w nocy a 8 rano w małej sali przy patio. Zasady są proste - jeśli jesteś już w środku, możesz zostać, jeśli przyjedziesz po godzine 4, zapłacisz obniżoną stawkę za wstęp i bawisz się do rana. Bardzo chcielibyśmy, by była to impreza przypominająca nam stare balangi w Piekarni i Le Madame, kiedy ranne godziny były najfajniejszym momentem i pewnego rodzaju nagrodą dla najbardziej wytrwałych klubowiczów. Dlatego planujemy ciepłą atmosferę zarówno na poziomie muzycznym (deep house / disco) jak również kosze darmowych owoców które rozdamy wszystkim którzy zostaną do godziny 6 rano. Jeśli after potrwa dłużej niż do 8 rano, możemy wylec na trawnik przy patio i słuchać tam muzyki na świeżym powietrzu. Także się postarajcie. AFTERPARTY wstawimy też jako oddzielną imprezę na facebooku, a link pojawi się niedługo gdzieś tutaj.