Tuesday, December 1, 2009

5 grudniaMiller Fresh Sound pres. Jabajaws / Peterpan EP Release Party!

Round Table Knights (Made to Play / Deadfish, Bern)

Top Billin Crew (Top Billin Records, Helsinki)

Sharkslayer (Top Billin Records, Helsinki)

Sekta & Kosakot (Sorry, Ghettoblaster)

Slam Dunk (slamdunked.blogspot.com)

Z dumą, radością etc. informujemy, że Sekta, czyli połowka Sorry, Ghettoblaster wydaje swoją debiutancką płytę!

"Jabajaws/Peterpan EP" ukazuje się na Top Billin, czyli w jednej z najlepszych, młodych, europejskich wytwórni juz w pierwszej połowie grudnia, a w chwilę później dołączy do niej zestaw remiksów - "Jabajaws/Peterpan Remixed EP". Kawałki na epkę powstały we współpracy z pochodzącym z RPA rapperem Spoek Mathambo (znany również jako połowa grupy Sweat.X, jak i z wspólnych numerów z Djedjotronic czy Trevorem Loveysem). Przeróbek podjęli się tacy artyści jak Daniel Haaksman, Edu K, Top Billin Crew, Sharkslayer, Juilo Bashmore, Dubbel Dutch, Kid Kaio, Camel, Doc Daneeka, Darling Farah oraz Femme en Fourrure.

Zapewne część z tych osób jest wam znana - Daniel Haaksman to szef Man Recordings, Edu K to chyba pierwszy baile funkowiec który zrobił karierę poza Brazylią a obecnie jest jedną z bardziej rozchwytywanych remixerow z kręgu ethno tech, Top Billin Crew i Sharkslayer to autorzy co najmniej kilku parkietowych gwoździ. Reszta zaanagażowanych w projekt z różnych powodów jest także bardzo intersujaca: Julio Bashmore to najnowszy artysta wydający dla Dirtybird (...czyli wytwórni Claude'a VonStroke'a), Camel wydał niedawno epkę dla Deadfish, Kid Kaio to holenderski producent dirty house ktorego charakterystyczne produkcje rozwalaja ostatnio parkiety klubow w calej europie, Doc Daneeka to wschodząca postać sceny ogolniajac okreslanej plakietka 'uk funky', a Darling Farah to bardzo młody producent z Emiratów Arabskich (w przyszłym roku osiągnie dopiero pełnoletność..) nagrywający techno na najwyzszym poziomie. Jeszcze przed premierą utwory wzbudziły zainteresowanie za sprawą wersji demo rozchodzących się pocztą pantoflową i wygląda na to, że trafią one na playlisty co najmniej kilku bardzo znanych producentów...

Z tej okazji na początku grudnia organizujmy specjalnie release party, na którym świętować będziemy wydanie płyty Sekty wraz z częścią osób zaangażowanych w projekt. Tym razem zawita na Sorry, Ghettoblaster aż siedem osób: pojawi sie niesławne Top Billin Crew, czyli ekipa fińskich didżejów prowadzących wytwórnię na której ukażą się utwory Sekty. Na scenie jest o nich głośno od kilku lat, za sprawą totalnie wybuchowych setów i poczucia humoru. Robia tez remixy m.in. dla Lady Gaga, a takze podrozuja po swiecie (np. kanadyjska trasa z M.I.A). Wraz z nimi pojawi się Sharkslayer, ekscentryczny duet związany z tą samą ekipa, który wsławił się w tym roku serią przebojowych remiksów, oscylujących gdzieś między nowoczesnym techno, schizofrenicznymi syntezatorami a pozostałościami po fidget house (remixowali m.in. dla Daniela Haaksmana, Drop The Lime czy Renaissance Man). Dodatkową atrakcją będą specjalni goście, czyli Round Table Knights, artyści, którzy po genialnej epce "Belly Dance" wydanej dla wytwórni Deadfish zaliczani sa do czołówki tzw. "midget house". Ich kawałki i remiksy graja regularnie artyści tacy jak m.in. Brodinski, Sinden, Annie Mac, Digitalism czy Diplo. Tego wieczoru wystąpią również oczywiście organizatorzy Sorry, Ghettoblaster: Sekta & Kosakot, a support zapewnią koledzy ze Slam Dunk.

Nasza impreza jest również oficialnym afterparty Mustache Yard Sale Vol.2. czyli eventu organizowanego przez naszych ziomków z Mustache. W ciągu dnia możecie wpaść na shopping i wybierać z szerokiej oferty młodych streetwearowych marek. Po Yard Sale przenosimy sie do Klubu 55! Badz tam lub bądz kwadratem (po angielsku brzmi lepiej)!

Dla głodnych wrażeń jeszcze przed imprezą - już w środe o 22 w Radio Roxy kolejny set didżejski Sorry, Ghettoblaster, a w nim przedpremierowe numery z "Jabajaws/Peterpan EP".

5 grudnia - Klub 55 - start: 22.00, wstęp 20 PLN

3 comments:

Łukasz said...

nawet Hitler wiedział że w piątkach dobra biba - sorry ghettoblaster

Zambon said...

cóż mogę napisać...gratuluję relisu na Top Billin i udanej zabawy życzę!

Sekta said...

Lukasz - Pierdyliard ludzi i jeden kibel. True. Ja zawsze wychodze z klubu w trakcie imprezy. Jest szybciej. ;)

Zambon - Dzieki. Podesle ci promo jak bede mial jakiekolwiek. :)