Tuesday, June 9, 2009

trzyGazelle (South Africa)

Isa GT (Colombia / Man Recordings)

Sekta & Kosakot (Sorry, Ghettoblaster)

Artur8 (King of Kong)

No Prostitution (myspace.com/noprostitution)

VJ Ania Troszkiewicz

Nasze trzecie urodziny już lada dzień. Z tej okazji na Sorry, Ghettoblaster przygotowaliśmy pierwszy line up live historii naszej imprezy. Przed wami wiec nie tylko sety didżejskie, ale dwa bardzo klubowe koncerty. Tego wieczoru na SG pojawią się artyści z Republiki Południowej Afryki, czyli Gazelle, oraz z ekspata z Kolumbii, Isa GT. Ci pierwsi to zespół łączący electro, disco i elementy muzyki afrykańskiej w jedną bardzo oryginalną całość okraszoną cudowanie popowym feelingiem. Do tego szalone etniczno - laserowe stroje i żwawe ruchy scenicznie. Można powiedzieć, że to coś na kształt afrykańskiego odpowiednika Chromeo. Chłopaki maja teraz swój pierwszy tour po europie i cieszymy się, że zawitają też do nas. Z kolei Isa GT to didżejka i MC pochodzą z Medellin. Isa wydaję kombinację baile funku, electro i bóg-wie-czego nadąłem wytwórni takich Man Recordings. Artystka produkuje właśnie swój debiutancki album, a fanami jej twórczości są Crookers, którzy świetnie zremiksowali jej singiel "Pela'O". Na imprezie wystąpią również Sekta, Kosakot oraz Artur8, a support zapewni duet speców od szeroko pojętej elektroniki - No Prostitution. Ponadto urodzinowe niespodzianki, błysk fleszy i dużo konfetti.

13 czerwca - Klub 55 - start: 22.00 - wstęp 20 / 25 PLN

9 comments:

Zambon said...

gazelle....good choice. niedawno ich odkryłem i muszę powiedzieć, że dają radę..

Kashydlynol said...

hejka jak to jest z tymi cenami??? czy jest przedsprzedaz???

Sekta said...

Od 22:00 do 23:00 wejscie kosztuje 20pln. Od 23:00 do konca swiata - 25pln.

Sekta said...

Aha, no i jak zawsze zachecamy do przyjscia kolo 22. Nie tylko ze wzgledu na cene ale tez po to zeby dostac sie do klubu bez wiekszych problemow.

Kashydlynol said...

dzienx za info specjalnie przyjde o 21 :D:D:D

A. said...

i weźcie proszę dowody ;)
no i módlcie się żeby przestało padać.

Sekta said...

No juz od jakiegos czasu prognoza pokazywala ze bedzie mokro w sobote.
Dowody tez ale przedewszystkim zachecam do przyjscia wczesniej zeby nie stac pod klubem tylko w klubie. :)

Lanoklak said...

Szkoda, że mnie tam nie było. A swoją drogą to strona hypem.com jest słaba.Najlepsza strona o muzyce jaką widziałem do te pory to xlr8r.com. Tam są dobre utwory mp3 i podcasty, ciekawe teksty i jeszcze wysyłają mi mailem lowdown.

filon said...

Ej! nie myśleliście może nad zatrudnieniem tancerek ? w klatkach na przykład ;)) układziki te sprawy.. i tak podest cały zapchany od małolat :)))) hehe.