Saturday, September 8, 2007

Co sie dzieje sie?

Dzisiaj wieczorem balanga, ale wcześniej parę słów wyjaśnienia. W ciągu ostatniego roku udało nam się zrobić imprezę na której gramy z wielką frajdą, a wy, mamy nadzieję, z wielką frajdą tańczycie (tak to wyglada zza didżejki w każdym razie). Całość funkcjonowała jako występ duetu Sekta & Kosakot, jednak aby nie znudzić siebie i was, postanowiliśmy rozszerzyć formułę sprowadzając zzagranicy dysk dżoków, których lubimy i cenimy. Efektem tego typu postanowień jest występ Boy 8-Bita (Body Clap, London) 13 października na następnej edycji cyklu. Wygląda jedank na to, że będzie to ostatnie Sorry, Ghetto na jakiś czas.

Otóż Janek wyjeżdza do Londynu by studiować i w założeniu miało być tak, że Tomek ma się zajmować tym co dzieje w Polsce tj. szykować grunt a Janek dogadywac artystow i z nimi przylatywac do Warszawy. Problem polega na tym, że dosyć nieoczekiwanie sytuacja życiowa pozwoliła Tomkowi na skorzystanie z oferty Smirnoffa, która zakłada roczną podróż do okoła świata i pisanie bloga, kręcenie filmów etc. Nie jest to jeszcze zupełnie potwierdzone, ale na tyle pewne, ze zdecydowaliśmy się na ten wpis. Także jeśli się uda, Tomek wyjeżdza we wtorek i wraca dopiero w październiku 2008.

Co więc stanie się z Sorry, Ghettoblaster przez ten czas? Na pewno będziemy cały czas aktywni w internecie, na tym blogu i na majspejsach. Janek będzie grywał w Polsce, najchętniej w towarzystwie zapoznanych w Angli gwiazd. Ku temu stoi tylko jedna przeszkoda - niezbyt zaskakująco są to pieniądze. Aktywnie szukamy więc sponsorów, którzy pozowolą Jankowi robić imprezy w tej formule, w założeniu raz na dwa - trzy miesiące. A za rok planujemy powrócić w chwale.

Bedziemy tęsknić. Będziecie tęsknić.

p.s.

Ciagle ktoś prosi o nasze sety. Proszem. Poniżej cały zestaw z ostatniego roku. Trochę się tego zebrało. Chcesz ściągnąć - "zapisz element docelowy jako".

Kosakot - High School Disco Love
Kosakot - Ostatnia Prywatka Wakacji
Kosakot - Since Last Summer

Sekta - Old to New
Sekta - Booty Bumper
Sekta - Francuski Knight Rider
Sekta - Just Before Leaving

11 comments:

roktiw said...

seciki już zasysam.


ale jak znam życie bez setlisty się nie obejdzie. więc prośba o publikację listy numerów.


elo-melo 3 5 0

roktiw said...

ostatnia prywatka Kosakota nie działa

kosakot said...

już działa. tak jak teraz słucham, to ze swoich chyba najbardziej lubie high school disco love. a ty który ze swoich janek?

Sekta said...

Ja nie lubie swoich setow. Zycie jest do bani. :)
Nieno, nie wiem, pewnie ten ostatni co nagralem. Chociaz zawsze ak nagram cos nowego to reszta sie dla mnie nie liczy.

rkf said...

high school disco - najlepszy.

ostatni twój set kosa zupełnie do bani:)

serio

Anonymous said...

Wielkie dzięki za Wasze imprezy ! na każdej było gruubo.. oj,będziemy tęsknic . pozdrawiam i dzięki za sety.

baby jagi said...

och my też.
my też będziemy tęsknić za tymi intrygującymi dzwiękami:)

Roktiw said...

to co z tymi tracklistami? :]

Sekta said...

Dzieki za mile slowa. :)
Co do tracklisty to nie bedzie bo nigdy nie spisywalem zadnej.
Wroc, raz spisywalem do tego ostatniego. Ale nie mam jej na tym komputerze. Natomiast jedni francuzi wkladali ten set na swojego bloga i tam byla tracklista. Wiem, nie jestem zbyt pomocny. :)

Roktiw said...

tiaa. słowem, jeśli chcesz wiedzieć, to diguj sam.. :)

kakaok said...

wygrywa dla mnie ostatnia prywatka wakacji. wszystko, no prawie wszystko, poczawszy od tytułu jest dla mnie trafione. przez tego seta zaczalem sie wami interesowac swego czasu i nawet kupilem ta plyte z editem terjego, który wchodzi drugi po tym serowatym ale energicznym poczatku :) highschool disco love jest spoko jak najbardziej i pewnie bardziej taneczne, ale to prywatka gromadzi jak dla mnie lepszą selekcje do sluchania. pozdr